Back

H2O COOL disiCLEAN PURE WIPES Množství: 100 ks

169.00  80.00 

100 ks navlhčených desinfekčních ubrousků v plastové uzavíratelné dóze.

Rozměr utěrky: 13 x 18 cm

Dezinfekční ubrousky k okamžitému použití pro plošnou dezinfekci ploch, předmětů a povrchů, bez negativních vlivů na ošetřované materiály.

  • Vhodné jsou zejména pro fitness a wellness centra, lázeňství, solária, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry, manikúry, zubní ordinace, veterinární kliniky a další.
  • Velmi vhodné na ošetření frekventovaných míst, např. židle, dveřní kliky, madla, cvičící a posilovací stroje, příslušenství v šatnách a na toaletách.
  • Užitečné jsou jak v domácnostech, tak i v průmyslových a zdravotnických zařízeních.
  • Eliminují široké spektrum mikroorganismů a mají baktericidní účinky. Čas potřebný pro biocidní účinek: 30 minut nebo do zaschnutí.

Vlastnosti: Ubrousky PURE WIPES jsou nehořlavé, nedráždí pokožku a nepoškozují žádné materiály – jsou nekorozivní. Neobsahují chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemají vedlejší účinky. Na ošetřeném povrchu zanechávají ochranou polymerovou vrstvu.

 

Nabídka je omezena současnou skladovou zásobou. 

243 skladem (dostupné na objednávku)
Benefity Produktů

Popis

Bez barviv a konzervačních látek
Spolehlivě ničí bakterie a viry
Bez alkoholu.

Použití

Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Složení

Obsahuje: parfémy; desinfekční prostředky.
Účinná látka: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,015 g/100 gV případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.